YA
Soru Sahibi
27 Ocak 2015 23:33

Alkole Bağlı Beyin Hasarını Azaltma

Merhaba.Spor yapıyorum , sağlıklı besleniyorum , hemen hiç aburcubur yemiyorum.Özellikle beyin sağlığı benim için çok önemli.Ancak alkolden vazgeçemiyorum.Alkol yada başka bir şekilde arada bir sarhoş olmalıyım.Beynime hasar vermeden yada en az hasar vererek bunu nasıl yapabilirim?

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Oğuzhan Onultan
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

İyi günler, Alkol kullandığınız sürece ne yaparsanız yapın beyninize zarar verirsiniz- az ya da çok-; onun için bence bir psikiyatrik yardım alarak alkol kullanımınızı kontrol altına almanızı tavsiye ederim. Sağlıkla kalın,

28 Ocak 2015 12:18