öa
Soru Sahibi
11 Temmuz 2018 02:20

alkol ve sonrası olan hal

Merhaba doktor bey alkol aldıktan sonra ayaklarımın altı ve ellerimin içi çok kaşınıyor.Ve alkol içtikten sonra vücudum ve yüzüm tufah bir hal alıyor kırmızılaşıyor ve bir çarpıntı oluyor tüm bunların nedeni nedir? BU Arada 21 yaşındayım.

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Öğr. Üyesi Ramazan Ersoy
Dahiliye - İç Hastalıkları , Alerji Hastalıkları

mayalı bira ve şarap gibi içecekler alerjik şikayet benzeri sorunlara yol açabilir içerdiği sülfit bu tür sorunlara yol açabiliyor testlerin yapılması uygun olur alerji uzmanlarından yardım alabilirsin

3 Ağustos 2018 17:07