ÇE
Soru Sahibi
24 Aralık 2012 14:00

alerjik

iyi günler hocam benim oğluma bugün tahlil yapıldı ve ıge 1525 çıktı bir sürü 1 iğne 2 tane şurup verdi daha sonra deri altı alerji testi yapılacak fakat doktor öyle söyledi bu testi nasıl yaptıracaz iğne olmaktan korkan doktora gitmekten nefret eden bir çocuk birşey çıkarmı çok korkuyoruz ne yapmalıyız iyi çalışmalar

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Hakan Şen
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

merak etmeyin deri testi için kullanılan iğneler çok ufak pire ısırığı gibi birşey neredeyse iğne ucunu bile göremezsiniz. kafanızda büyütmeyin. şimdiden geçmiş olsun

24 Aralık 2012 14:08