GC
Soru Sahibi
2 Mayıs 2020 15:16

Alerji testi

Merhaba hocam benim alerji sonuçlarım var negatif kontrol negatif B138.D.pteronyssinus 4×3 708. D . ****×3 006. Grasses: negatif B206 .Trees 1: negatif 401. aspergillus karışımı negatif B226 plantago negatif 776 Blatella Germenica negatif 507 kedi epiteli negatif B352 Cladosporıum negatif B221 Betulacea negatif 015. grasses/ cereals: 3×*** *** **.were mix negatif pozitif control 10×7 sonuç D.Pteronyssinus, D. Farinae çimen tahıl poleni karışımı (+) bu sonuç nedir hocam benim birçok seyemi alerjim var yoksa sadece belli seyleremi alerjim var artık deterjana bile hocam elimi suremiyorum kasınti başlıyor hocam

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Öğr. Üyesi Ramazan Ersoy
Dahiliye - İç Hastalıkları , Alerji Hastalıkları

ev tozu ve polen alerjiniz var alerji aşıları ile alerjiniz ortadan kalkabilir ilaçlar sadece şikayetinizi baskılar bilgi ve randevu için İstanbul alerji merkezini arayabilirisiniz

13 Mayıs 2020 12:04