ÜM
Soru Sahibi
9 Kasım 2018 01:12

Aknetrentten ne zaman sonra gebe kalabilirim

Merhaba hocam. Bir kere daha yazmıştım size aknetrent hamile olduğumu anlamadan bir hafta aknetrent kullanmıştım şimdi gebeliği sonlandırdım hiç bi hekim çoçuğumun sağlıklı olacağını söylemedi tedaviside yoktu keseyi aldılar. Benim şimdi ki sorum brn aknetrenti 7 gün sabah akşam kullandım şimdi hamile kalmaya kalksam kaç ay sonra kalmam gerekir? Zaten 6 ay doktorlar yasakladı ondan sonra kalın dedi ama aknetrent kullandığım için onun süre zaafıyla ilgili ne dersiniz.

1 cevap
Cevaplar (1)

ben de kadin dogrum doktorunuzun dedigine katiliyorum en az 6 ay gebe kalMAMAniz gerekiyor

14 Kasım 2018 16:12