TA
Soru Sahibi
9 Mart 2021 11:38

Akne ve leke problemi

İyi günler.. Ben 34 yaşındayım ama hala sivilce sorunu yaşıyorum. Bi çok ilaç vs kullandım ama sivilce çıkması durmadığı için leke problemimde hiç bitmiyo.. Ne yapabilirim. Nasıl bi tedavi almam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim..

2 cevap
Cevaplar (2)
Uzm. Dr. Zeynep Avşar
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

İyi günler öncelikle geçmiş olsun sivilce probleminde şeker, paketli gıdalar ve yağlı yiyeceklerden uzak durmak ve bol su içmek önemli sonrasında minör ozon dediğimiz kas içi ozonun etkisi olabilir. Sonrasında da Prp ile yüzdeki sivilce izleri azaltılabilir.

9 Mart 2021 12:14
TA
Soru Sahibi

Teşekkür ederim bilgilendirdiğinz için.. Ama ne biliyim paket işi bişeyler çokta tükettiğim söylenemz. Suyu da çok tüketiyorum. Tatlıyı evet biraz seviyorm. Ama yıllardır hiç bitmeyen aynı sıkıntı.. İçte bi sıkıntı var da o sebepten mi kaynaklı çıkıyo onu merak edip karaciğer yağlı mı diyede test yaptırdım dahiliyeye. Bi sıkıntı yok denildi şükür ama merakım izale edilmedi tabi

15 Mayıs 2021 13:21
Uzm. Dr. Zeynep Avşar
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

Sivilceli ciltler için kullanılan mezoterapi ürünleri uygulayabiliriz.

20 Haziran 2021 21:57