TB
Soru Sahibi
7 Ocak 2019 15:10

Akne Tedavisi

Merhabalar ben üç dört yıl önce roaccutane tedavisi gördüm ve tedaviyi bitirdim. Arada tek tük sivilcem çıkardı ama bu sene birden yanaklarımda sivilceler ve izler çıktı cilt bakımıyla son verebilir miyim?

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, roaccutane tedavisi tamamlandıktan sonra mutlaka evde devamlı kullanacağınız bakım ürünleri olmalı. Aksi taktirde yüzünüz yeniden yağlanacak ve sağlanmış iyilik hali bozulacaktır. Bir dermatoloji uzmanı değerlendirsin

7 Ocak 2019 20:13