ER
Soru Sahibi
12 Kasım 2013 10:53

akciğer hastalığı

hocam iyi çalışmalar ŞİMDİDEN YARDIMLARINIZ İÇİN TŞK EDERİM 8 aydır akcigerimden sıkıntı yaşıyorum bunun sebebi sigaradan olduğu söylendi ne kadar bırakmaya çalışsamda sadece azaltmakla kaldı son zamanlar her 20 dk bir dinlenerek yürüyorum *** *** ** tarihinde TORAKS BT sonucunda tam olarak SAĞ AKCİĞER ÜST LOB POSTERİOR SEGMENT İNFERİOR KESİMİNDE FOKAL BUZLU CAM GÖRÜNÜMÜ DİKKAT ÇEKMİŞTİR DENİLİYOR bana verilen ilaçlar FORADİL-COMBİ SPİRİVA18 UG TEOKAP SR COMBİVENT TEK DOZLUK FLAKON Hocam benim tedevi için ne yapmam gerekiyor ve bu tahlil sonucunda ne demek isteniyor tşk

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ali Şengül
Dahiliye - İç Hastalıkları , İmmünoloji

Sayın Eren, Akciğer yapınız bozulmuş. Sigara içilen yerde bile bulunmamanız ve bir Göğüs hst. uzmanınca takip edilmeniz gerekli. Geçmiş olsun

29 Kasım 2013 09:52