FM
Soru Sahibi
10 Aralık 2018 20:24

aids kolay bulaşır mı

merhaba hocam berberde tıraş olurken berber jileti değiştirmeyi unutmuş jilet derime temas etti dedim jileti degistirdin mı hemen jileti değiştirdi derime temas eden yere baktım çizik yada kan yoktu bu şekilde AIDS bulaşır mı jileti en son ne zaman kullandığını bilmiyorum

1 cevap
Cevaplar (1)
Yrd. Doç. Dr. Hilmi Tezgel
Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji

HIV virüs o kadar kolay bulaşmaz. Daha ayrıntılı bilgi isterseniz ''drtezgel.weebly.com'' adresindeki HIV yazımı okuyun.

10 Aralık 2018 21:08