RD
Soru Sahibi
29 Kasım 2013 10:40

AIDS-HIV

Sayın Hocam.Geçen günlerde,Adana devlet genelevinde korunmasız ilişkim oldu.O andan itibaren içimi bir korku saldı.Acaba bir şey olur mu diye.İlişkiden ertesi gün burun akıntısı ve öksürük yaşadım.Ancak öksürük ilişkiden önce de vardı.Acaba bir şey olur mu?Ya da bu bir belirti midir?Ayrıca devlet genelevlerinde aids veya Hıv bulunur mu? Teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ünal Zorludemir
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi

Sayın RD, ben Çocuk Cerrahisi ve Çocuk Ürolojisi uzmanıyım. Bir erişkin üroloji uzmanına görünmenizi öneririm.

1 Aralık 2013 21:30