AK
Soru Sahibi
25 Şubat 2019 01:26

Agresif ogluma ne yapmaali

Iyi geceler doktor bey.benim 12 yasinda bir oğlum var.aşırı agresif kimseyi dinlemiyor surekli bagiriyor saygisiz davranıyor sanki ben onun cocuguymusum gibi.ve artik bu davranislari herkesin yanininda yapıyor.psikiyatra gidelim doyorum goturemiyorum.ne yapabilirim .risperdal 25 ml kullanan arkadaslar var kullansak sakincasi olur mu acaba

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Serhat Kala
Çocuk ve Ergen Psikiyatristi

Merhaba öncelikle tedavinizi bir doktor takibinde yaptırmanızı öneririm ayrıca çocugunuzun ergenlik süreci değerlendirilmesi önemlidir. Hacettepe üniversitesinde Dr dilek hanım veya doc dr dilşad foto Özdemir den randevu almanızı öneririm geçmiş olsun

25 Şubat 2019 08:43