sm
Soru Sahibi
7 Ocak 2016 09:54

agresif fibramatozis

merhaba hocam 2002 den beri devam eden fibromatizis rahatsızlıgım var. el bileginde başlayıp parmak araları, dirsek, boyun , koltuk altı, sırt bolgesine kadar baya bi yayıldı.RT aldım, 12 kez ameliyat oldum . GLİVEC 100 mg kullandım ama hala yayılmaya devam ediyo. bu konuyla ilgili bi çalışmanız yada önerebilceginiz bir tedavi yöntemi var mı ? şimdiden çok saolun. iyi çalışmalar...

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Nikola Azar
Ortopedi ve Travmatoloji

Merhaba Bu durum benim çalışma alanım dışındadır. Bir romatoloji uzmanına müracaatınızı öneririm. Geçmiş olsun Yrd.Doç.Dr.Nikola Azar

7 Ocak 2016 12:26