KT
Soru Sahibi
29 Ağustos 2017 15:42

Ağlıyorum çok üzülüyorum

Hocam çok üzülüyorum ben 2 buçuk ay önce trafik kazası geçirdi tomografi çektirdiler kafamı çarpmıştım cihazın içinde gözümü açtım hemen kapattım ama çok üzülüyorum bir şey olur mu o iğrenç şeyden dolayı ağlıyorum hep

2 cevap
Cevaplar (2)

Bir veya birkaç defa bilgisayarlı tomografi çektirmenin zararı yoktur. Sizin "iğrenç" diye tanımladığınız o cihaz, beyin zarları arasındaki kanamayı erken dönemde tespit ederek kesin hayat kurtarıcı olmaktadır.

5 Eylül 2017 12:51
KT
Soru Sahibi

Hocam kast ettiğim trafik kazası çok saolun teşekkür ederim cevap için içimi rahatlattınız

5 Eylül 2017 16:59

Trafik kazaları ve kafa travmalarında kafatası kırıkları ve beyin zarı kanamalarından korkarız. Bunun için elimizdeki en iyi, en doğru sonuç veren cihaz bilgisayarlı tomografidir.

6 Eylül 2017 11:29