AD
Soru Sahibi
28 Ağustos 2020 00:46

Ağızda nokta

Merhabalar. Ağzımın sol iç tarafinda 2 20lik dişimin ortasında bir nokta oluştu rengi koyu kırmızı kan oturmuş gibi ancak noktadan biraz büyük sadece hemen üst tarafindaysa noktadan daha kuçk damar catlaması tarzında bir gorüntü var. Bir kac gün once orada bir şry olmadığina eminim. Düz bir yapı ve dokununca ele kitlemsi bir şey gelmiyor. Bu ısırma sonucu oluşmuş bir şey olabilir mi? Isırıp isırmadiğımı hatirlamiyorum ama.. Endişelenilmesi gereken bir durum mudur?

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, yirmi yaş çevresinde böyle oluşumlar olabiliyor. Diş hekimine muayene olmanızı öneririm. Geçmiş olsun.

7 Eylül 2020 11:54