ba
Soru Sahibi
11 Ağustos 2014 00:33

agiz kokusu

Merhaba Doktor hanim.benim.ben iki sene önce 12tane dişìmi kaplama yaptırdım.eski dìşlerim icinde kaldı onlar zamanla agiz kokusu yapiyormu.benim şikayetim agız kokusu mideme baktirdim birsey cikmadi.cok rahatsiz ediyor.ve dilimin üstüde sari renkte tabaka oluşuyor.oda yapabilirmi.dilimin kendi rengine kavuşmam icin ilac yokmu.fircaliyorum cikmiyor.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, Kaplamanın altındaki diş etleriniz ile ilgili iltihap olabilir. Bir diş hekimine gitmenizde fayda var, diliniz ile ilgili de bu muayene esnasında bilgi alabilirsiniz. Geçmiş olsun.

14 Ağustos 2014 14:48