DM
Soru Sahibi
13 Aralık 2013 19:21

Agız Kokusu

Merhaba hocam size bı sorum olucak . Bende kücüklugumden beri ağız kokusu var ama sebebini bulamadım. Once Migde ıcın ic hastalıklara gittim migdem cok bulantı yapıyordu reflu war dedıler ılac kullandım mıgdem duzeldi ama agız kokusu gecmedi. Daha sonra disciye gıttım gıttıklerım hep devlet hastenesınde tabı oda baktı dıs plagını fılan temızledı baktı koku yapıcak bısı yok dedı . daha sonra kulak burun bogaza gıttım oda baktı ılk gıttigim kulak burun bogaz doktoru bı kac ılac yazdı kullandım reflu ılacıyla aynı fılan dedıler suruptu daha sonra pıskolojık ılaclar kullanmaya basladım fayda etmedi kulak burun bogaza gıtttım defalarca bakıyorlar fılm cektırıyorlar bısı cıkmadı dıyıp gonderıyorlar . hayatımı cok etkılıyor konusmak ıstemıyorum yardımcı olurmusunuz ORTADA BIR KOKU WAR AMA SEBEBI YOK BUDA BENI COK RAHATSIZ EDIYOR KUCUKLUGUMDEN BERI tanıdıklarımdan kacar oldum konusurken utanıyorum AYRICA MIGDEDEN EMIN OLMAK ICIN SIYAH BI HORTUM LA ICERI BAKTILAR kös fılan bısıler warmıs onlar ıcın ılac yazdılar yanı bu konuyu pek cok doktor gecıstırmeye calısıo ama ben gecıstıremıyorum ZATEN MIGDEMDE AGIZ KOKUSUNU KAFAMA COK TAKTIGIM ICIN STRESTEN REFLU OLMUSTU

3 cevap
Cevaplar (3)
Prof. Dr. Alper Pampu
Diş Hekimi , Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

Sayın Mert Demir, Ağız kokusunun bir çok sebebi olabilir. Bu gibi durumlarda ilk akla gelen ağız ve çevre dokulardaki problemlerdir. Bunun yanısıra mide-bağırsak sistemi rahatsızlıkları ve diyabet gibi bazı sistemik hastalıklar da ağız kokusuna sebep olabilir. Ağız içerisinde diş çürüklerinin olması, dişlere yada yumuşak dokulara bağlı oluşan enfeksiyonlar, dişeti problemleri, gömülü dişler gibi bir çok faktör ağız kokusuna sebep olabilir. Bir diş hekimine başvurmanızı şayet bir sonuç alamazsanız bir gastroentereloji uzmanına başvurmanızı öneririm. Geçmiş olsun.

19 Aralık 2013 07:59
DM
Soru Sahibi

Oncelıkle Cevabınız Icın Tesekkur ederım Diste degılse bunlara tekrar bakıcam Sizden Nasıl Randevu Alablırım hocam

22 Aralık 2013 21:13
Prof. Dr. Alper Pampu
Diş Hekimi , Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

hastalarıma kendi muayehanem de hizmet veriyorum

26 Aralık 2013 15:33
DM
Soru Sahibi

Tam olarak yer nerde hocam

29 Aralık 2013 22:50
Prof. Dr. Alper Pampu
Diş Hekimi , Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

internet sitemden bulabilirsiniz

30 Aralık 2013 16:19