KZ
Soru Sahibi
11 Şubat 2017 02:04

Adetim erken oldu

adetimin gunune 15gun kaldi bugun bel agrisiyla birlikte siyah kan geldigini gordum ve kirmizi renkte var icinde. et parcalarida geliyor nedeni nedir acaba.ufak ufak 2 gun once de pembe gibi birsey geldi gitti. Cocuk istiyoruz 2hafta once birkac kere denedik,normalde cok sancili bir adetim olurdu simdi anlamadim bile sadece ufak sol kasigima sanci giriyor nedeni nedir acaba

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Handan Namlı
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Merhaba Zişan hanım, Sizin şikayetinzin neden olduğunu muayene ederek anlayabiliriz. Muayene olmanızı öneririm. Sevgi ve saygılarımla

1 Mart 2017 20:22