AT
Soru Sahibi
18 Ağustos 2014 11:17

adetim cok agrili oluyor

Dr. Bey kolay gelsin. Ben normaldr her ayin 10unda adet oluyordum gecen ay 16 sında oldum bu ay 18inde geldi bunun nedeni nedir sizce bi doktora gorunmeli miyim. Bide benim adet donemim cok agrili geciyor.bacaklarima kadar sizlama oluyor. Yaklasik 2 aydir korunmuyoruz bebek istiyotuz bi doktora gorunmeli miyim sizce? Cok tesekkur ederim simdiden iyi calismalar dilerim..

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Kenan Ertopçu
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Tuğçe hanım menstruel düzende 7 güne kadar oynama normal kabul edilir.Sancılı adet nedeniyle muayene olmanız uygundur.

21 Ağustos 2014 01:25