AE
Soru Sahibi
16 Şubat 2017 00:22

Adet olmadım

Hocam merhaba ben kıyafetlerle yani iki tarafta pantolon iç çamaşırı varken sürtnmeli ilişki yaşadım yumurtlama günüme denk geliyodu 1 2 haftadır sol kasığımda ceviz büyüklüğünde şişlik var ara sıra ağrı yapıyor. Benim bugün adet olmam gerek ama olmadım acaba bu şişlik adetimi engeller mi grciktirir mi? Normalde adet olacağım zaman 1 hafta önceden göğüslerim ağrırdı bu sefer hiç ağrımadı hiç ağrı yok ama adette olmadım bu şişliğin sebebi nedir hocam hamilelikle alakalı bişey olabilir mi lütfen cevap verin lütfen hocam adet olmadım hamilelik olurmu nedeni

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Handan Namlı
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Merhaba, üzerinizde pantolon varken sürtünme ile hamile kalmanız mümkün değil. Kasığınızdaki şişlik kasık lenf bezi şişliği olabilir. Büyük dudak içinde ise Bartholin kisti olabilir. Hamilelikle ilgili bir durum değildir. sevgi ve saygılarımla

1 Mart 2017 20:19