kn
Soru Sahibi
4 Mart 2014 11:52

adet olamıyorum...

ben 24 yaşındayım adet düzensizliğim var en son ocak ayında adet oldum normalde 2 gün süren adet im ocak ayında 1 gün sürdü bende gittim farlutal kullandım ve 1 damla adet im gldi subat ayında hic adet olmadım sizce ne yapabilirim kendımı hic iyi hissetmiyorum üzerim de ağırlık var gibi karnımda şişti :(

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Funda Yazıcı Erol
Kadın Hastalıkları ve Doğum

gebelik şüpheniz varsa öncelikli olarak gebelik testi yaptırmalısınız. gebelik yoksa adetin 2-3. günü hormonlarınıza baktırmalısınız.

4 Mart 2014 13:17