çb
Soru Sahibi
24 Kasım 2017 01:34

Adet olamama ve süt azlığı

Hocam merhaba daha öncede yazmıştım size benim reglim çok gecikti 7.5 ay önce Doğum yaptım 51 gün oldu hala regl olmadım 9 gün önce dr a gittim rahim temiz yumurtalıklar temiz kist felan yok dedi yumurtlama olmuş bi hafta içinde adet olursun gebelik yoksa dedi kan tahlili yaptı negatif çıktı 9 gün önce endometrium 9.5 mm idi dr hanım böyle demişti lakin hala regl olmadım nedendir acaba beni aydınlatırsanız çok sevinirim .. bir de hocam bebeğimi 4.5 aydır sütü sağarak besliyorum emmedi morarıyordu emerken hep zorla emzirdim ve iştahsız bi bebekti o ekmedikçe bende sütü sağmamaya başladım günde 1 litre sütüm çıkarken şuan da günde *** *** ** ml çıkıyor ne yapsam sütüm çoğalr bulgurdu kompostoydu humana stil tea di rezene ve milkway hiç biri işe yaramadı git gide azalıyor sütüm acaba kesilcek mi? bilgi verirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Ayşe Darama
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi

Merhaba endometrium kalınlığı biraz daha artınca adet olacaktır süt artırmak için düzenli emzirmek gerekir

26 Kasım 2017 20:04