AB
Soru Sahibi
12 Temmuz 2021 22:27

Adet geciktirici ve alkol

Hocam merhaba,48 yaşındayım,tatilde adet geciktirici kullanmak istiyorum ve ilk defa kullanacağım. Günde iki defa almam yeterli olur mu ve alkol almam sorun olur mu sormak isterim. 25 yaşında kızım da kullanmak istiyor önerir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Emrah Beyan
Kadın Hastalıkları ve Doğum

sabah akşam kullanmanız yeterli. kızınız da kullanabilir. alkol ile kullanılması tavsiye edilmez ancak kısa süreli tedavi olduğu için de sorun yaratmayacaktır.

13 Temmuz 2021 00:11