oa
Soru Sahibi
27 Kasım 2013 21:01

adet gecikmesi

merhaba serdar bey bende polikistik over yumutalıklarımda normalden fazla büyüme var bu yüzden adet düzensizliğim oluyordu doktor primolut n vermişti. geçen ay kullandım problemsiz ilacı bıraktıktan 2-3 gün içinde oldum. fakat bu ay 8 gün kulladım 5 gün geçti hala adet olamadım bunun sebebi ne olabilir. acaba antibiyotik adeti keser mi bu hafta idrar yollarımda iltihap olduğu için cipro 500mg kullanıyorum ondan olabilir mi yoksa başka bişey mi var doktora gitmelimiyim ? cevabınız için teşekkürler iyi çalışmalar

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Ahmet Akkoca
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Ayşe hanım 5 gün daha beklemenizi öneririm.Olmazsanız kontrole gidebilirsiniz.DR AHMET

28 Kasım 2013 18:26