ıa
Soru Sahibi
21 Temmuz 2014 23:20

adet agrılarım ve cınsel sorunlarım

merhaba kolay gelsın lafı uzatmada dırek konuya gıreyım kızkenden berı adet dönemimde agrılarım oluyor evlendım 1 ay oldu ve ılk adet kanamamda aşırı derecede agrım cogaldı yerımde duramadım ne yapmam lazım ?2.cınsel ılıskıde esım ıcerdeyken kasıklarıma agrı gırıyor oncelerı tuvaletm var gıbı gelıyordu ılıskının ortasında tuvalete gıdıordum yok bısey sımdı onu aştım ama ilişkimde yumurtalıklarımda agrılarım oluyor ve boşalamıyorum eşımde sorun yok problem bende ne önerırsınız

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Sabahattin Akyıl
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Sayın Arzu Hanım Şikayetleriniz nedeniyle kadın hastalıkları uzmanına muayene olmanızı öneririm .Yumurtalık kisti olabilir .muayene sonu size daha ayrıntılı bilgi verilebilir .Saygılarımla

5 Ağustos 2014 13:58