ET
Soru Sahibi
1 Kasım 2014 20:45

Acnemiz ve kuruluk

Hocam mrb. Dün acnemix ve tetradox kullanmaya başladım. Yüzümde la rpche posay effaclar jel kullanıyorum. Sabah yüzümü yıkadığımda çok kuru oluyor. Doktorum nemlendirici önermedi? Bu tedavi şekli doğru mudur? Kullanabileceğim bir nemlendirici var mı? Şimdiden tşkkrler

1 cevap
Cevaplar (1)

Akne ilaçları genellikle birlikte kuruluğa da neden olduğundan mutlaka akneli ciltlere uygun bir nemlendiricinin de birlikte kullanılması önerilir. Lipocutan nemlendirici kullanabilirsiniz

8 Kasım 2014 13:34