YN
Soru Sahibi
31 Ekim 2015 14:18

Acil lütfen !

acilll lutfen !!! acill lutfen !!!! Merhaba .5 yasinda kizim var.biz köy sayilabilecek bir yerde oturuyoruz.kizimin 5 yasina kadar oyun arkadasi ben ve babaannesi oldu.yalniz buyudu.yasitlarida yok ve bulundugumuz yerde park vs. de yok. elimden geldigi kadar oyun hamurlari , karton vs lerle etkinlikler yaptik.bu yil ana sinifina basladi fakat gittigi hafta sanssizlik gozleri enfeksiyon oldu ve devam etmedi bir sure.bana oldukca düskun.nereye gitsem yanimda.lavaboya, banyoya. okula gitmek istemiyor.benden ayrilamiyor.ayrica arada aglama krizine giriyo.ne yapacagimi nasil davranacagimi bilemiyorum.babasina benim kadar duskun degil.yazlari antalyaya gideriz annem orda oldugundan.suanda oraya gitmek istiyor.bana anne burdan gidelim diyor surekli.surekli kaygisi var ,ben bahceye bile insem yada evde biran goremese endiselenip anne diye ciglik atiyor.lutfen yardim edin.ogretmeni psikatra goturmemizi tavsiye etti.ogretmenide benzer bir olay yasamis ce kizina pisikatr bir surup vermis.surupu kullandiktan sonra kizi olumlu yonde degismis.yasadigimiz yerle ilgili bir durummu bilemiyorum.lutfen yardim edin inanin cok korkuyorum bu durum buyudukce buyuyor.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar, öğretmenin tavsiyesine uyarak çocuk psikiyatrisine gitmelisiniz. İyilik dileklerimle Dr. Bülent Çelikel

4 Kasım 2015 17:16