as
Soru Sahibi
31 Aralık 2013 15:10

acaba

hocam iyi çalışmalar eşimle evleneli 2 ay kadar oldu fakat bu süre zarfında cinsel ilişkim hep ağrılı oldu. vajinismus olabilir miyim acaba. ve son birliktelik gecesi regl oldum regl günümden 9 gün geçti şu anda acayip göğüs ağrım karında şişme ve batma türü şikayetlerim arttı. sizce bunun sebebi enfeksiyon mudur. yoksa hamilelik olabilir mi? cevaplarsanız sevinirim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Ahmet Akkoca
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Su hanım vaginismus bulgusu değil söylediğiniz.Diğer şikayetleriniz için doktor muayenesi gerekiyor.

31 Aralık 2013 15:17