ka
Soru Sahibi
11 Ağustos 2014 19:25

ablam beyin kanamasından kör oldu

ablam 2 yıldır aplestik anemiyle yaşadı çok zor zamanlarımız oldu ATG ye cevap alınmadı ablam 62 yaşında. en son kan çok düşünce beyin kanaması oldu ve ilk kanamada iki gözüde kapandı 1 hafta sonra ikinci kanama oldu (yoğun bakımda yatarken ) ve gözlerinde bişi yok dendi görme merkezine kan oturmuş ameliyat edilebilir ama felç riski var dendi biz de istemedik ablamda şuur bilinç bulanık...körlüğünü kabul etmiyor karanlık odadayım tedavi için bu şartmış diyor 6 ayda açılabilir denmişti muayeneden sonra maalsef zor dendi bol su içsin başını yüksekte tutsun dendi hala hastanede ikinci bir yurt dışından gelen farklı bir ialç veriliyor anemi için gözleri açılırmı bir ümit varmıdır teşekkürlerimle

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Levent Akçay
Göz Hastalıkları

ÖNCELİKLE GEÇMİŞ OLSUN BEYİN CERRAHİ HASTASI. ONLAR AÇILMAZ DİYORSA AÇILMAZ. AMA YİNEDE BİZİM HASTAYI GÖRÜP TESTLERİ YAPMAMIZ GEREKİYOR

12 Ağustos 2014 09:17