TK
Soru Sahibi
12 Ocak 2014 18:36

6 yıldır annemin gözleri görmüyor

Merhaba hocam. Annem beyninden 2 sefer ameliyat oldu .Işın tedavisi gördü,göz sinir damarları ve beyin sinir damarları kurudu. tedavisi var mıdır? Sorumun cevabını bekliyorum.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Mücahit Emre
Göz Hastalıkları

Geçmiş olsun sizi anlıyorum..zor bir durum bununla birlikte eğer göz sinir ve damarları kurumıuşsa maalef şu anki imkanlarla tedavi edilmesi pek mümkün değil...GÖZ HAsTALIKLARI tedavisi hakkında aklınıza takılan konular olursa WWW.MEDIDORA.COM sitesine bakabilirsiniz....sorularımız olursa haberleşiriz...OiP DR MÜCAHİT ERMAN EMRE

16 Şubat 2014 13:18