şü
Soru Sahibi
7 Mart 2014 23:15

5 yasında kız cocuğum reflü

2 ncı derece reflü olduğu tespit edildi. kapalı ameliyat yapıldı ıyı dediler şimdide açık ameliyat yapıcaz diyorlar ne yapmalıyım. sol böbrek %21 sağ % 79 çalışıyor sol bobrek sağa göre 3 te 1 boyutta, LÖKOSİT seviyesi ilaç kullanmadığında yüksek çıkıyor genelde BACTRIM VE SUPRAX kullanıyor yaklaşık 1 senedir doğuştan vezikoüretral reflüsü olduğunu söylüyorlar 27 ocak 2014 te ameliyat oldu 17 martta voidıng yapcaklar

1 cevap
Cevaplar (1)

Voiding sonucu ile bir çocuk üroloji uzmanına başvurmanızı öneririm

11 Mart 2014 19:54