DS
Soru Sahibi
21 Mart 2015 00:12

4 yaşındaki oğlum

4 yaşını yeni bitirmiş bir oğlum var. tam gün kreşe gidiyor.oğlum kaka ve çiş alışkanlığını kazanmasına rağmen ara sıra altına sadece kakasını yapıyor.kreşte ise ilk haftalar altına yaptı normal olduğunu, çekindiği için söyleyemeyebileceğini söylediler.. bazen misafirliğe gittiğimizde yapıyor sonra özür diliyor bir daha yapmıyacağını söylüyor.öğrenirken bile bu şekilde yapmamıştı.üzerine gitmemeye çalışıyorum..ne yapabilirim? teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)

MERHABA, BU YAKINMALAR ÇOCUĞUN TEPKİSELLİĞİNİN BİR GÖSTRGESİ. SABIRLI OLMANIZ, BERABER GEÇEN ZAMANI YAKIN İLGİ İLE DEĞERLENDİRMENİZ, GEREKİRSE BİR ÇOCUK PSİKİUYATRİSTİ İLE GÖRÜŞMENİZUYGUN OLACAKTIR.

27 Nisan 2015 11:12