YF
Soru Sahibi
6 Ocak 2014 14:28

4.5 aylik bebeğim acaba bronşitmi?

gribal ekfeksiyon diye bebeğime peditus ve burun spreyi verildi 4 gün sonra başka bir dr bronşit olmuş dedi ventolin ve antibiyotik bir ilaç verdi biz antibiyotiği kullanmadık çünkü aynıgun devlet hastanesinin aciline gittik bronşit değil dedi sadece 5 gün günde 3 defa ventolin surup verin dedi bugün 4.gün öksürüğü arttı acaba bronşitmi yoksa ventolin şurup mu öksürük yapmıstır

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Serap Uysal
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Nörolojisi

Çocuk enfeksiyon ve allerji uzmanı ile iletişime geçmenizde yarar var

19 Ocak 2014 14:56