AC
Soru Sahibi
1 Eylül 2011 18:40

35 yaşındayım.1,85/58 kg.yim.Kilo almak amacı ile 1,5 sene önce sigarayı bı

35 yaşındayım.1,85/58 kg.yim.Kilo almak amacı ile 1,5 sene önce sigarayı bıraktım.iştahta kiloda hiçbişeyde değişiklik olmadı.üroloji troid bezleri ve bağırsakta kurt dahil her türlü tahlili yaptırdım temiz çıktı ama bende sigarayı bırakma dışında değişen bişey yok vitamin takviyesi ile vucut geliştirmeye gittim bişey değişmedi.sizin branşınız olup olmadığını bilmediğimden alt.tıp diye size danışayım dedim.yakında tekrar sigaraya başlamayı ile ciddi olarak düşünüyorum.çünkü sigara sonrası konuşmada zorluk kelimeleri birleştirme ve dikkat dağılması dahil bende ters etkiler hala mevcut belki bunlar psikolojik diyeceksiniz ama değil.bu zayıflığı takıntı halin getirmeye başladım yardımcı olurmusunuz nasıl killo alacağım

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Altunay Ağaoğlu
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

ben homeopati tedavisi yapıyorum, bu tedaviile bedenin kendi kendini iyileştirmesine ve dengesini bulmasına yardımcı olıuyoruz. kilo alamama hem genetik hemde psikososyal faktorleriolan bir konu. yani ne demek eger geneteik olarak metabolizma hizlı çalışıyor (tiroid normal olabilir) ise bu duzelmez. bununl abarısmanız lazım :) ama eger dengesizlik var ise o zaman bu duzelebilir ve olması gerekennormal kiloya gelirsiniz. ayrıca kelimelerle ilgilizorluk zaten bir problem oldugunu gosteriyor. size homeopati tedavisini oneriyorum

6 Eylül 2011 08:40