KN
Soru Sahibi
3 Ağustos 2010 08:56

25 yıldır sedef hastasıyım.Vücudumun değişik bölgelerinde genel olarak seyr

25 yıldır sedef hastasıyım.Vücudumun değişik bölgelerinde genel olarak seyrek zaman zaman yoğunlaşarak seyreden bir hastalığım bulunmakta.Hastalığım ilerleyen zamanda vücudumda iyice azalmış ama saçlı derimde,kulak arkası ve içinde devam etmektedir.Dermavate gibi merhem ve losyonlarla,bazı eczacıların bitkisel tedavileri ile,bir çeşit serum ve metroxate hapı ile değişik tedaviler denedim.Asıl sorunum 2-3 yıldır başlayan tırnaklarımdaki sedef. Mantarla birleşiyor.Tedavi önerilmedi.Ne yapabilirim

1 cevap
Cevaplar (1)

Sayın ilgili, Ben sedefli hastalarıma belirtiler içine özel iğneler yapıyorum.Buna saçlı deri vs. de dahil ( Mezoterapi). Hastalar çok uzun zaman rahat ediyorlar. Daha fazla bilgi için , sabahları ( 9-11 arası) beni cepten arayabilirsiniz. Sağlık dileklerimle. Prof. Dr. Nuran Atmanoğlu ( Cildiye Mütehassısı) Cep tel:*** *** ** 11 ( Sabahları 9-11 arası)

5 Ağustos 2010 10:06