GK
Soru Sahibi
1 Şubat 2008 17:32

2005 nisan doğumlu kızım var.şu an12800gr ağırlığında 93cm boyunda.yazdan b

2005 nisan doğumlu kızım var.şu an*** *** **gr ağırlığında 93cm boyunda.yazdan beri aynı kiloda.zorlada olsa yaediriyoruz fakat bir türlü kilo almıyor.kan tahlili yaptırdım kanı yüksek cıktı doktoru proteinli beslemeyin böbreğinde taş oluşabilir dedi.peki neden kilo almıyor?çok üzülüyoruz lütfen yardımcı olun.balık yagı bulunan seven seens veriyoruz

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Mehmet Çelik
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

çocuklarda bazen bu dönemde doğal büyüme gelişmede duraklama olabilir bildirdiğiniz ölçüler gayet normal eper doktor arkadaşlar muayenede bi sorun yok dediyse hiç üzülmeyin

2 Şubat 2008 17:17