YA
Soru Sahibi
22 Kasım 2020 09:47

2 aylık bir bebeğin sürekli yüzünü burnunu kaşıması

2 aylık bir bebeğin var sürekli huzursuz burnunu gözünü sürekli kaşıyor ve doğduğundan bu yana hapşırıyorum sizce bir sorun var mı

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Mahya Sultan Tosun
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme

Merhaba Büyük ihtimalle allerjik bir durumu var bebeğinizin. Çocuk allerji doktoru ile görüşmeniz uygun olur diye düşünüyorum.

22 Kasım 2020 21:43