BG
Soru Sahibi
27 Aralık 2013 23:18

2. sorum lütfen acele bilgi

hakan bey konjonktivit durumundan bahsetmiştim annemin birkaç gün önceki sorumdan görebilirsiniz tekrar uzun uzun yazmayım. kızarıklık batma oldukça azaldı ama görmede bulanıklık şikayeti. var şimdi de . uzak gözlüğü kullanıyor ama takınca bile iyi göremiyorum, bulutların içinde gibi diyor. ne yapmalı. bu konjonktivit görme kaybı yapar mı , yada bu yasadığı bulanıklık gecici birşey mi. biran önce glakom ameliyatı olmalı ama şimdi bu sorunlardan ameliyatı düşünemez hale geldik

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Hakan Sivrikaya
Göz Hastalıkları

Merhaba Görme bozulması da olduysa konjonktivit kornea ya da atlamış olabilir ve bu durumda hafif kortizonların uzun süre kullanılması gerekebilir. Lütfen en kısa zamanda tanıyı koyan doktorunuza gidiniz. Geçmiş olsun

28 Aralık 2013 13:52