DF
Soru Sahibi
27 Ağustos 2014 14:20

18 AYLIK KIZIM HERKESİ TIRMALIYOR , VURUYOR

Merhaba Canan Hanım, *** *** ** doğumlu 18 aylık bir kız bebeğim var. gelişim gayet iyi şükür. 10 aylıkken yürüdü. şuanda bütün kelimleri söyleyebiliyor, ben çalışan bir anneyim. Aile apartmanında oturuyoruz kızma babannesi aralarda yengesi ve onun kızı bakıyor ama genelde babaannesi bakıyor ve çok severek bakıyorlar. İlk defa kuzenin saçını çekerek başladı , şimdi herkesi tırmalıyor , tokat atıyor tekme atıyor, Parka ve sokağa çıkartamıyoruz çocukları sürekli tırmalıyor. Ne yapacağımız bilmiyorum konuşuyorum cici yap diyorum , kızıyorum ellerine vuruyorum olmuyor. Devam ediyor ne yapacağım çok şaşırdım bana yardım edin lütfen ?

1 cevap
Cevaplar (1)

Sayın Filiz hanım, Uzm. Pedagog & Aile Danışmanımız Canan Nani hanım, yurt dışında olduğu için sorunuza 22 Eylül 2014 - 26 Eylül 2014 tarihleri arasında cevap verecektir. Anlayışınız için teşekkür eder iyi günler dileriz. Saygılarımızla

3 Eylül 2014 16:02