aS
Soru Sahibi
10 Kasım 2021 16:00

17aylik bebekte kakayi top top yapiyo

Mrb kızım1bucuk yaşında kakayi top top yapiyo küçüklüğünden belli kaka problemimiz var egzemamiz var yumurta alerjimiz var hiç ishal olmadı bol sıvı aldığı halde kaka top top yapiyo biraz zorlaniyo lütfen yardımcı olun hastaneye götürdüm karın ultrosunu ne çektirdim birşey çıkmadı

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Tufan Kutlu
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme

Görmeden fazla yardımcı olamam. Kabızlık var muhtemelen ancak allerjiden de kaynaklanabilir .. Bol lifli gıda yedirin.

11 Kasım 2021 07:19