28 Ağustos 2014 15:53

17 yaşındayım, kilo alamıyorum.

Merhaba. 17 yaşındayım ve 42 kiloyum 1.63 boyundayım. Küçüklüğümden beri kilo alamıyorum. Düzenli beslenme ve düzenli uykuya rağmen kaç yıldır bunu başaramadım. Kan ve vitamin ilaçlarıyla destekledim ama başarılı bir sonuç alamadım. 9 eylül hastanesine gittiğimde kan alındı ve tahliller temiz çıktı sorun olmadığı belirtildi. Sizce ne yapmalıyım?

1 cevap
Cevaplar (1)

Sayın İlayda hanım, Uzm. Pedagog & Aile Danışmanımız Canan Nani hanım, yurt dışında olduğu için sorunuza 22 Eylül 2014 - 26 Eylül 2014 tarihleri arasında cevap verecektir. Anlayışınız için teşekkür eder iyi günler dileriz. Saygılarımızla

3 Eylül 2014 16:02