ÖB
Soru Sahibi
25 Ocak 2018 02:39

17 aylik bebegim cok agresif

Merhaba hocam.17 aylik oglum herseyi aglayarak yaptirmaya calisiyor. Bu konuda benimde hatalarim oldu herseyi kesfetmesi icin onu engellemedim ama suan zararli seyleri istiyor(bicak gibi). Anane ve dedesini cok seven bir cocukken suan asla hic kimseye gitmiyor surekli benim kucagimda olmak istiyor. Ablamin 3 aylik bebegini sevip operken simdi onada zarar vermeye calisiyor. Aglama krizlerini gormezden gelmeye calisiyorum bu kezde kendine zarar verip sacini asiliyor. Zaman zaman bizede zarar verdigi oluyor. Birde asla kendi basina oynamiyor. Mutfaga su icmeye gitsem bile hemen arkamdan geliyor. Lutfen yardimci olun cok caresizim. Kucuk bir ilcede yasiyorum pedagoga gitme gibi bi sansim yok. Simdiden tesekkurler

1 cevap
Cevaplar (1)

merhaba.. destek almadan yol almanız cok zor.. çunku uyku duzuninden yemek duzenine olaylar karsisindaki tepkilerinden aile bireyleriyle paylasimlarina kadar hepsini gozde gecirip ona gore anne baba tutumunu duzenlemek gerekir. uzun uzun konusmak ve dogru yolda ilerlemek gerekir. onu anlamaya calisin gereksiz yere inatlasmayin dengeli ve tutarli olmaya calisin. kolayliklar dilerim

26 Ocak 2018 21:49