BO
Soru Sahibi
11 Kasım 2010 00:10

15 saat Şiddetli karın ağrısı çektikten sonra acile gittim. yediğim zaman d

15 saat Şiddetli karın ağrısı çektikten sonra acile gittim. yediğim zaman dokunduğunu düşündüğüm bazı yiyecekler ve içecekler var(kola-soğan-baharat).mide rahatsızlığım olduğu için doktora gittim. doktor idrar testi istedi Mide ağrısı karşısında teşhisini bana söylemedi test sonucunda ""MAYA"" seviyesi BOL-YÜKSEK çıktı bu ne anlama geliyor ve bu Maya seviyesi ile mide ağrısının bağlantısı nedir? Doktor bana Urocare 3g ve Debridat Fort 200mg ilaçları verdi. tatmin olmuş değilim. midem hala ağrıyo.

1 cevap
Cevaplar (1)

Muayene bulgularınız çok önemli. Bu nedenle sizi muayene eden doktorunuzun tavsiyelerine uymanızda fayda var. Saygılarımla.

12 Kasım 2010 22:10