ÇM
Soru Sahibi
15 Aralık 2021 22:34

13 buçuk aylık kızımız için danışıyorum sıze hocam

Merhaba hocam, kızımız 13 bucuk aylık elle tutulur soyleyebılecegımız bır sorunumuz olmasada iletişim problemı yasıyoruz bazı zamanlarda ve bır uzmana danışmak istedık yaşı geregı daha kücük ancak yınede verım gorussrk sızınle alırmıyız bazı hassas noktaları aşabılırmıyız ve bu yaş grubu nu kabul edıyormusunuz sormak ıstedım öncelıkle

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Yusuf Karaer
Çocuk ve Ergen Psikiyatristi

Bu yaş grubunda çocuğun ruhsal gelişimini gözlemleyebiliyoruz. Ancak görüşmeler çocukla bir terapi gibi değil daha çok anne baba eğitimi gibi geçiyor. Süreçte olan biten ve bundan sonra olup biteceklerle ilgili sizi yönlendiriyoruz. Kaygılarınız, çekinceleriniz, yapmanız ve kaçınmanız gerekenlerle ilgili bilgiler veriyoruz. Yani tabi ki bu yaşta çocuk ve ailelerini kabul ediyorum. Buyurun gelin görüşelim.

15 Aralık 2021 23:35