8 Ocak 2014 18:37

12 yaşında çocuğum var suprpubik bölgede 7x5,5 cm boyutlarında

hocam iyi akşamlar. rahatsız ediyorum kusura bakmayın. bugün kız çocğumun karnında olan ağrı nedeniyle doktora gitti ve tanıda aşağıdaki belirti çıktı. ben artvinde ikamet ediyorum yarın trabzon araştırmaya götüreceğiz fakat rahat edemedim tanı ne demek istiyor anlatırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler ''suprpubik bölgede yaklaşık 7x5,5 cm boyutlarında kalın septa ve duvar yapısı içeren içerisinde ekojen solid komponetler ve iç ekolar bulunan ovaryen kistik kitle lezyonu izlenmiştir. komşuluğunda itilmiş foliküller izlenmiştir. ayrıca tanı için mr önerilir.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ali Delibaş
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Nefrolojisi

Cevapta gecime için kusura bakmayın. Çocuk Onkolojisi ve Kadın-Doğum Hastalıkları tarafından değerlendirilmesi gerekir. Geçmiş olsun.

11 Ocak 2014 12:36