AO
Soru Sahibi
26 Mart 2018 22:44

1.5 yaş dalma durumu

hocam merhabalar ığdırda ikamet ediyoruz memuruz çocuğumuz 1.5 yaşında dalma sıkıntısı var sanki dertli biri gibi dalıyor gün içinde 4-5 kez oluyor ama başkada bir sorunumuz yok hareketli neşeli bir çocuk çok tv izlemiyor az izletiyoruz ne yapmalıyız buralarda nöroloji uzmanı mevcut değil kolay gelsin

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Leyla Yolar
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Bu durum sık sık oluyorsa bir çeşit epilepsi(sara hastalığı )olabilir.Size en yakın çocuk nöroloğunun görmesi ve EEG çekilmesi gerekir.geçmiş olsun.

6 Nisan 2018 11:56