Prof. Dr. Kaan AYDOS

5 / 5 | 2 Yorum

Üroloji

Prof. Dr. Kaan AYDOS Ankara'da Üroloji alanında hastalarına sağlık hizmeti vermektedir.

Randevu Hattı 0 (850) 433 38 01 Randevu Al
* Standart tarife ile ücretlendirilmektedir.
  • videosuencokizlenenler
  • encoktakipedilenler

Aşağıdan kendinize uygun bir gün ve saat seçerek randevu alabilirsiniz.

Harita konumu
İletişim Bilgileri
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi Üreme Sağlığı Araştırma ve Uygulama Merkezi

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi Üreme Sağlığı Araştırma ve Uygulama Merkezi 06100 SıhhiyeAnkara/Çankaya

Telefon 0 (850) 433 38 01


Harita konumu
İletişim Bilgileri
Prof. Dr. Kaan Aydos Muayenehanesi

Mahatma Gandi Caddesi 19/7 GaziosmanpaşaAnkara/Çankaya

Telefon 0 (850) 433 38 01


Hakkında

Özgeçmişi

1984 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. 1986 yılında aynı üniversitede Üroloji Anabilim Dalına araştırma görevlisi olarak girdi. 2003 yılında da Üroloji Profesörü ünvanını edindi. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde, İnfertilite Araştırma ve Uygulama Merkezinin kurulmasına aktif olarak katılmıştır. Halen, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalında öğretim görevlisi ve Üreme Sağlığı Merkezi Müdür Yardımcısı olarak aktif çalışmasına devam etmektedir.

Dr. Aydos, akademik hayatında 1 yıl süreyle İtalyan Hükümeti Bursundan yararlanarak İtalya Valduce Hastanesi Androloji Departmanında infertilite ve erektil disfonksiyon konularında bilgi ve tecrübesini artırmıştır. Bu yıllarda, dünyada ilk defa başlanılan sperm mikroenjeksiyonu uygulamalarını yakından takip etme olanağı bulmuştur. Ayrıca, Belçika'da Tüp bebek ICSI üzerine SIMAF Schoysman Infertility Management Foundation'da uygulamalı kurs almıştır. 1999-2000 yıllarında, GATA ÜYT Merkezinde 6 ay IVF ve 2 ay da uygulamalı mikroenjeksiyon eğitimi görmüştür.

Dr. Aydos'un 100'e yakın bilimsel dergide makalesi yayınlanmış olup, çok sayıda kitap bölümü yazarlığı ve editörlüğü yapmıştır. Özel ilgi alanı olarak Gelişimsel Üreme Biyolojisi ile ilgilenmekte olup, bu konuda araştırmalar yapmaktadır. Yakın tarihte Türk Androloji Derneği bünyesinde aynı isimli bir çalışma grubunun oluşturulmasına öncülük etmiştir.

İlgilendiği Konular:

Tüp bebek
Erkek İnfertilitesi (Kısırlığı)
TESE
Azoospermi
Cinsel fonksiyon bozuklukları
Erken boşalma
Empotans (İktidarsızlık)


 

Hasta Yorumları (2)

Çok Memnunum

Kullanıcımız yorum girmemiştir.

16.01.2015
Çok Memnunum

Kullanıcımız yorum girmemiştir.

13.12.2014
1 /1 | Toplam 2 görüş bulundu.

Bu uzman hakkındaki görüşlerinizi yazın ve uzmana puan verin.


Makaleler

Azoospermiden korkmayın - 2

Azoospermi nedir? Azoospermi, ejakülatta sperm olmaması olarak tanımlanır ve infertil erkeklerin %10 ila %15’inde saptanır. Azoosperminin nedenleri 3 grupta toplanır: i)... Devamı »

Kök hücre ile azospermi tedavisi

Her türlü tedaviyi denemeye rağmen sperm tahlillerinde olgun hücre çıkmayan ve kanal tıkanıklığı bulunmayan azoospermik erkeklerin yaklaşık yarısında mikroTESE ile testisler... Devamı »

Doğal yolla da baba olunabilir !

Çocuğumuz olmuyor, nereden başlayacağız? Bir yılı aşkın bir süre geçmesine ve bu süre içinde düzgün bir cinsel yaşantı olmasına, herhangi bir doğum kontrolü yöntemi de uygulanmamsına... Devamı »

Tese'de sperm çıkma şansınızı hesaplayın

Azoospermi durumunda asıl merak konusu; testislerde sperm üretiminin olup olmadığıdır. Eğer üretim varsa, ameliyatla (mikroTESE) bunları elde etmek ve sonrasında tüp bebek... Devamı »

Varikosel: belirtileri ve tedavisi

Varikosel, çocuğumuz olmuyor diye doktora giden infertiliteden şüphelenenerkeklerin en sık aldıkları tanıdır. Ancak ne iyi ki, tedavi ile düzeltildikten sonra böyle erkeklerin... Devamı »

Başarısız tüp bebek denemelerinde spermin tedavisi

İlk kez 1992 yılında Brüksel Vrije Üniversitesi'nde Palermo tarafından uygulamaya başlanan mikroenjeksiyon tekniğiyle tüp bebek tedavisi (ICSI), çocuk sahibi olmayı arzulayan... Devamı »

1/2 | Toplam 9 kayıt bulundu.


Son Cevaplanmış Sorular

İyi günler doktor bey erken boşalma için epimedyumlu macun diye birşey var kullansam olur mu yoksa siz ne önerirsiniz lütfen cevap verin bu konu çok canımı sıkıyor bir çare gösterin erken boşalmayı nasıl önlerim? şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar. Devamı >>

Hocam merhaba , ben 4 ay önce korunmasız ilişkiye girdim hayat kadınıyla 1 ay önce dilde yaralar çıktı yara çıkınca hemen gidip test oldum birşey çıkmadı , şimdide idrar yaparken yapma penis başının arkasında derinin altında beyaz leke çıktı , durmadan boşalma akıntısı var.hocam allah rızası için ya... Devamı >>

Mrb. hocam bekar bir erkeğim..ereksiyon sorunum nedeniyle 2012 yılında bazı testler yaptırdım total testesteronum 4,67 çıktı ref.(1,32 - 8,99) , fsh 4,84 çıktı ref.(1,5 - 12,4), lh 6,81 çıktı ref.(1,7 - 8,6) , progesteron 0,421 çıktı ref.(0,2 - 1,4) sizce değerlerim normal mi ? aradan 2 yıl geçtiği... Devamı >>

Surekli masturbasyon yaparak penis buyurmu ben 14 yasindayim penisim 14,6 cm sizce uzunmu kisami Devamı >>

Merhabalar, 20 yaşındayım.... 90 kiloyum... size bir kaç soru sormak istiyorum bu konuda kiloya bağlı olarak sertleşme sorunu ve iktidarsızlık yaşanabilinir mi ? çünkü masturbasyon yaparken tam sertleşme olmuyor. ve istediğim zaman ereksiyon da olamıyorum yani illa bi uyarıcı olması gerekiyor düşüne... Devamı >>

1/1094 | Toplam 5470 kayıt bulundu.


.