Aşağıdaki mevcut kurumlardan online randevu alabilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Gazi Üniversitesi

Gazi Üniversitesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı BeşevlerAnkara/Çankaya

Telefon 0 (850) 433 40 05

Hakkında

Özgeçmişi

5.5.1965 yılında Düzce'de doğan Abdulkadir Bedirli, 1981 yılında Kabataş Erkek Lisesi'nden mezun oldu. Tıp eğitimini 1982-1988 yılları arasında İstanbul Tıp Fakültesi'nde tamamladı.

1997 yılında Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı'nda Genel Cerrahi Uzmanı ünvanını alan Dr. Bedirli, 2003 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı'nda Yardımcı doçent, 2010 yılında Profesör ünvanını aldı.

2008-2011 tarihleri arasında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde Başhekim Yardımcısı ve ameliyathaneler koordinatörü olarak görev yaptı.

2010 yılında Türkiye'de videoendoskopik cerrahi alanında ilk merkez olan Gazi Üniversitesi Laparoskopik Cerrahi Uygulama ve Araştırma Merkezinin kurulmasında koordinatör olarak görev aldı ve 2011 yılında Merkez'in kurucu müdürü oldu.

Merkezin kurulma sürecinde Fransa-Elancourt'da eğitmen sertifika programını tamamladı.

Merkezde 5'i uluslar arası olmak üzere topla 37 kurs düzenledi ve bu kurslara 400'e yakın kursiyer katıldı.

Yapmış olduğu klinik ve akademik çalışmaları ile Sağlık Bakanlığı tarafından 2012 yılında Cerrahi Onkoloji Uzmanı ünvanını aldı.

İlgi alanları İleri laparoskopik cerrahi, Cerrahi Onkoloji ve Robotik Cerrahi olan Dr. Bedirli, 2011 yılında Strasbourg'da Robotik Cerrahi sertifikasyon programının tamamlayıp konsol cerrahı oldu.


Dr. Bedirli'nin 48 yurtdışı yayını, 47 yurtiçi yayını, 72 adet uluslararası kongrelerde sunulmuş bildiri, 61 adet ulusal kongrelerde sunulmuş bildiri, 5 kitap bölümü ve bir kitap editörlüğü bulunmaktadır.

Dr. Bedirli evli ve iki çocuk babasıdır.
 

Hasta Yorumları (4)

SEVGİ ÇALIŞKAN GÜLDEN
Çok Memnunum

Abdülkadir Bey geçtiğimiz hafta annemin tiroid ameliyatını gerçekleştirdi. İlk andan itibaren tecrübesine zaten çok güveniyorduk ayrıca ilgisi ve güler yüzü bizi daha da rahatlattı. İyi ki tanımışız. Sonsuz Teşekkürler....

furuzan insel
Çok Memnunum

Abdulkadir bey annemin gazi hast den doktorudur.Bagirsak ve fıtık ameliyatini yapmistir.cok bilgili ve oldukca kibar ve hastalarina son derece sevecendir.kendisini tanidigimiz icin cok memnunuz.herkese tavsiye ederim.

Reyhan KARABURUN GENÇAY
Çok Memnunum

Canım Doktorumuz, 90 yaşındaki babamıza robotik mide ameliyatı yaparak hiç bir problem yaşamadan babamızın yaşam kalitesini uzatan, babamızla daha nice yıllar geçirmek üzere bize yardımcı olan doktorumuza sonsuz tşk.

ziyaretci-2270024
Çok Memnunum

Kullanıcımız yorum girmemiştir.

1 /1 | Toplam 4 görüş bulundu.

Bu uzmanı değerlendirin ve görüşlerinizi belirtin.


Son Cevaplanmış Sorular

Hocam merhaba eşim ile ters ilişki yaşadık ilişki sonrası ilk gün sadece ağrı olmasına rağmen sonraki günlerde anüste vaginaya doğru 2 cm lik bir meme...

Devamı >>

Hocam merhaba ben kuaförüm geçen gün işyerinde çalışırken öglen evden köfte patates yemeği yedim 3saat sonra mide agrısı başladı midemin her 2 tarafın...

Devamı >>

35 yaşında 1.70 boyundayim kilomu tam bilmiyorum ama obezite sınırındayim .annemi babami obezite yüzünden kaybettim. aslinda hicbir zaman cok fazla bi...

Devamı >>

Sayın hocam merhaba ; benim eşim özel bir hastanede 7 ay önce fistür den ameliyat oldu sıkıntısı geçti ancak özel hastanenin doktorunun demesine göre...

Devamı >>

Kolonoskopi yapıldığında söylenmişti bunlar...benim merak ettiğim şey ise, sonradan bu durumların oluşup oluşmadığı idi. teşekkürlerimle

Devamı >>
1/187 | Toplam 932 kayıt bulundu.